ميل چيمپ Mailchimp با اين تکنيک هاي خلاقيت به درآمد 600 ميليون دلار در سال رسيد!

• ميل چيمپ Mailchimp با اين تکنيک هاي خلاقيت به درآمد 600 ميليون دلار در سال رسيد!

ميل چيمپ Mailchimp از کارکنان خود انتظار دارد تا خلاقيت داشته باشند و اين شرکت تقريباً هر کاري انجام مي دهد تا کارمندانش بتوانند با ذهن باز فعاليت کنند.

اين شرکت ديجيتال مارکتينگ هر هفته ميزبان آزمايشگاه هاي نوآوري ، استوديوهاي طراحي و جلسات طوفان فکري است. همچنين، يک بار در ماه نيز، از تمامي کارکنان خود دعوت مي کند تا با شرکت در جلسه “ساعت قهوه” ، پيشنهادهاي خود را براي روش هاي جديد فکر کردن، ارائه دهند. در نتيجه همه اين کارها، بخش هاي مختلف يادگرفته اند تا مسيرهاي غير منتظره اي را براي خلاقيت در پيش بگيرند و اين موضوع سبب شده است تا اين استارت آپ به سرعت رشد کند و درآمد سالانه خود را به 600 ميليون دلار در سال برساند! در اينجا ميخواهيم به اتفاقاتي که در شعبه آتلانتاي اين شرکت مي افتد، بپردازيم.

• به گفته Lauren Schuman، مدير ارشد طراحي و توسعه محصول

“هر سه شنبه، ما آزمايشگاه هاي خلاقيت برگزار مي کنيم. در اين جلسات، ما با استفاده از روش طوفان فکري سعي مي کنيم تا مشکلات مشتريان را حل کنيم. ما خودمان را به جاي افراد مختلف در نظر مي گيريم و سعي مي کنيم تا مشکلات را از زاويه ديد ديگران ببينيم. اين راه حلي تعاملي براي حل مشکلات است.”

• به گفته Samantha Vaughn، هماهنگ کننده رويدادها:

“من کار خودم را همزمان با مهماني ساليانه شروع کردم. تم مهماني همانند مهماني هاي سال آخر دبيرستان بود. پيست رقص مانند يک سالن ورزشي بود و همه مانند يک پادشاه يا ملکه لباس پوشيده بودند. من در پيست رقص بودم به اطراف نگاه مي کردم که گروهي از مديران ارشد شرکت را ديدم. همان زمان اولين نگاه واقعي من به ميل چيمپ Mailchimp بود: اين افراد تفريح مي کنند.”

• به گفته Sarita Alami، مدير ارشد توليد ميل چيمپ

“شما هيچوقت نمي دانيد که چه زماني به يک ايده خوب مي رسيد. اما در تيم من، همه اين را مي دانيم که داشتن تجربه هاي مشترک خلاقيت براي پيدا کردن ايده خوب را تقويت مي کند. در آخرين فعاليت تيم سازي، ما همه در کنار هم نشستيم و به سبک کلاسيک نقاشي کرديم. حالا فقط بايد فکر کنيم که اين نقاشي را کجا آويزان کنيم.”

ابتدا اين مقاله را بخوانيد:‌ آموزش ايميل مارکتينگ با هدف پيدا کردن مشتريان جديد و افزايش فروش

خلاقيت

• به گفته Dan Kurzius، هم بينان گذار و رئيس ارشد امور مشتريان

“چند ماه پيش من در شيکاگو پيش مشتري بودم که با استفاده از فرش هاي ترکي، کفش هاي زيبايي توليد مي کرد. سيستم خريد ما آن طور که بايد به پلتفرم فروش او متصل نشده بود. در نتيجه، من عکسي از او گرفتم تا مشکلاتي که او با آنها دست و پنجه نرم مي کرد به تيم هاي خودمان نشان دهم. در اين عکس سعي کرده بودم تا احساسات او را نمايش دهم، تا تيم هاي ما بتوانند از دريچه ديد مشتري به موضوع نگاه کنند.”

• به گفته Josh Penny، مدير شهروندي شرکت

ما کالج ميل چيمپ Mailchimp را با همکاري بنياد جامعه بزرگ آتلانتا اداره مي کنيم. گروهي از کارمندان هشت هفته راجع به آتلانتا مطالعه مي کنند و سپس 200 هزار دلار کمک مالي به اين موسسه غيرانتفاعي مي کنند. اين فوق العاده است که ببينيد کارمندان با مسائل پيچيده روبرو مي شوند و سپس فکر مي کنند که چگونه مي توانند مفيد باشند و پس از آن کاري انجام مي دهند.”

• به گفته Lauren Sibille، تحليلگر سيستم هاي مردم

“من به عنوان هماهنگ کننده منابع انساني وارد اين صنعت شدم، بنابراين من سرپرستي امور داخلي را برعهده داشتم. بررسي سوابق کاري، انجام مصاحبه و همچنين چرخه کاري کارکنان را انجام مي دادم. من از يک شرکت کوچک اما رسمي به اين شرکت آمده بودم. آنچه که بيش از همه در مورد پيوستن به ميل چيمپ Mailchimp دوست داشتم، غير رسمي بودن روابط در آن بود. در اينجا من مي توانم خيلي راحت به يکي از همکارانم سر بزنم و با او يک جلسه طوفان فکري داشته باشم.”

• به گفته Iris Nevins، مهندس نرم افزار

“ما به تازگي ابزاري طراحي کرده ايم که به ايميل اجازه مي دهد تا بر اساس اتفاقاتي که در برنامه مي افتد، ارسال شود.

فرض کنيد که شما يکي از مشتريان ميل چيمپ Mailchimp هستيد و يکي از مشتريان شما براي چهارمين بار از شما خريد کرده است. شما مي توانيد به صورت اتوماتيک، ايميلي براي او ارسال کنيد و “چهارمين خريد او را تبريک بگوييد و کد تخفيف براي خريدهاي آينده اش ارائه دهيد.”

توصيه ميکنيم اين مقاله را بخوانيد: چگونه با ديجيتال مارکتينگ حرفه‌اي بهترين نتيجه را بگيريم ؟

منبع: entrepreneur

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Roman-vijeh.blog.ir برترین اخبار و اطلاعات تخصصی سئو webkaran مهمل jarahezibai کشتیرانی دریا گیتی ساحل فاخته پرواز ايناز چت|چت ايناز |چت|آيناز چت فروشگاه اینترنتی سگ پامرانین